Логотип

Гайсинська територіальна громада

Вінницька область, Гайсинський район

31/08/2023

Рішення міської ради від 22.08.2023 № 80 рішення / 55 сесія «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в межах с. Мар’янівка, вул. Робітнича, 2-а Гайсинської міської ради Вінницької області»

    Розглянувши клопотання ТОВ «ВАРХАУС СПЕЙС» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Мар’янівка по вул. Робітнича, 2-а Гайсинської міської ради Вінницької області, відповідно  до  ст.ст.  12, 34, 36, 93, 122, 123, 134, 184 Земельного кодексу України, ст.ст. 25, 50  Закону України «Про землеустрій», ст. 85 Водного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВАРХАУС СПЕЙС», як власнику нерухомого майна (номер відомостей про право власності: 51111824 від 24.07.2023 року), дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,10 га, що знаходиться за адресою: с. Мар’янівка, вул. Робітнича, 2-а Гайсинської міської ради Вінницької області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код згідно з КВЦПЗ 11.02) із земель  промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення Гайсинської міської ради.

2. Розроблений проект землеустрою подати на затвердження до Гайсинської міської ради відповідно до чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, екології, планування території, містобудування, будівництва та архітектури (Шульга А.О.).

Міський голова                                                    Анатолій ГУК


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення