Логотип

Гайсинська територіальна громада

Вінницька область, Гайсинський район

Гук Анатолій Ілліч

Міський голова

Міський голова


Електронна пошта: gaysinrada@gmail.com


Телефон: +380433422160

Гук Анатолій Ілліч народився 16 липня 1944 року в с. Бубнівка Гайсинського району Вінницької області. У 1967 р. здобув спеціальність товарознавця продовольчих і промислових товарів. З 1962 по 1998 рр. працював на різних посадах Гайсинської РСТ та універсального дрібнооптового магазину.

Впродовж 1998-2006 років – приватний підприємець, який завжди був відомий своєю благодійною діяльністю. Анатолій Ілліч відчував, що є в нього наснага й потенціал для значно більших справ. Тому у 2006-му вирішив поборотися за крісло Гайсинського міського голови | переміг інших кандидатів із значним відривом. Люди розгледіли в цій людині значний життєвий досвід, міцну жилку господаря, прагнення працювати на користь усієї громади, повірили й віддали йому перевагу. Тож з 2006 р. Анатолій Ілліч обраний Гайсинським міським головою, ним є ї нині.

Гук Анатолій Ілліч неодноразово за заслуги в професійній та громадській діяльності, сумлінне виконання посадових обов’язків, генерацію ідей щодо розвитку міста й активну громадську позицію, за особистий внесок у створенні позитивного іміджу міста Гайсина, багаторічну сумлінну плідну працю, високий професіоналізм нагороджувався почесними грамотами Вінницької облдержадміністрації та обласної ради, медаллю Комітету Верховної Ради України.

Також завдяки професіоналізму Анатолія Ілліча Гайсинську міську раду нагороджено дипломом лауреата Голова Гайсинської міської ради загальнонаціонального проекту «Україна від краю до краю», у 2009 р. Лауреат конкурсу «Людина року» днатолій Ілліч став лауреатом обласного конкурсу «Людина року» в номінації Почесний громадянин міста Гайсин Міський голова», його портрет був занесе-ний на обласну Дошку Пошани. У 2012 році Гуку І. присвоєно звання «Почесного громадянина міста Гайсин».

Аналізуючи всі ці роки, що Анатолій Ілліч на посаді керівника міста, можна з упевненістю сказати, що він виправдав довіру виборців – став дбайливим господарем Гайсина та зробив жит-тя гайсинчан комфортнішим. Напевне, кожен відзначить, що за останні роки райцентр став значно охайнішим і привабливішим.

Саме голова домігся того, що заново асфальтуються вулиці, обкладаються пли-ткою тротуари, відновлюється освітлення в місті, проводиться реконструкціяводогонів міста, вводяться в екс-плуатацію свердловини. За ініціативи міського голови відреставровано обеліск Слави, приведено у належ-ний лад й реконструйовано меморіал жертвам фашизму на Белендіївці. Всі ці проекти були втілені в життя завдяки організаційним здібностям Анатолія Гука та його контролю за чітким виконанням фінансових зобов’язань, що сприяло поповненню додаткових надходжень до міського бюджету.

Під особливою турботою перебувають малозахищені верстви населення, зокрема ветерани війни тапраці, пенсіонери. У цілому на рахунку Гайсинської міської ради й особисто міського голови Гука Анатолія Ілліча чимало корисних і добрих справ, адже рада вирішує не тільки поточні проблеми, а й працює на перспективу. Гайсинська громада сьогодні найперспективніша і одна з найбільших в області. Все це – щоденна спільна робота депутатів, членів виконкому та працівників відділів і служб міської ради. У міської ради є нові проекти, і під умілим керівництвом Анатолія Ілліча вони безумовно втіляться в життя. | той фундамент, який вдалося закласти спільними зусиллями, є твердою гарантією подальших змін на краще для життя територіальної громади та кожного гайсинчанина зокрема.