Гайсинська територіальна громада

Вінницька область, Гайсинський район

27/12/2023

Рішення міської ради від 21.12.2023 № 39 рішення / 63 чергова сесія «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для передачі у власність (за межами населеного пункту)»

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розроблену виконавцем: ФОП Гончарук О.Д., відповідно до cт.ст. 12, 116, 118, 122, 186 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту та передати у приватну власність вказану земельну ділянку, для подальшої державної реєстрації права власності за громадянкою:

- гр. Лантух Марії Іванівні, для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га, кадастровий номер 0520886500:01:001:0163 яка розташована за межами населеного пункту с.Чечелівка Гайсинського району Вінницької області. 

1.1. Громадянці зареєструвати речове право власності на передану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, екології, планування території, містобудування, будівництва та архітектури (Шульга А.О.).

 

 

Міський голова                                                                 Анатолій ГУК

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення