Гайсинська територіальна громада

Вінницька область, Гайсинський район

27/12/2023

Рішення міської ради від 21.12.2023 № 49 рішення / 63 чергова сесія «Про заміну сторони договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди на території м.Гайсин»

Розглянувши клопотання гр. Нечкалюк Г.І. та  гр. Сторожука О.В. щодо заміни сторони договору про встановлення земельного сервітуту, відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12 Земельного кодексу України, ст.ст. 651, 653 Цивільного кодексу України та рішення 22 сесії 8 скликання від 21.10.2021 року №64 «Про затвердження «Правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» приведених до вимог чинного законодавства», міська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на внесення змін до договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди від 01.10.2011 р., укладеного між Гайсинською міською радою та ПП Нечкалюк Галиною Іванівною.

1.1. Надати згоду на укладання додаткової угоди до договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди укладеного між Гайсинською міською радою та ПП Нечкалюк Галиною Іванівною від 01.10.2011 року в частині заміни сторони особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування тимчасової споруди площею 0,0049 га, що знаходиться за адресою: м.Гайсин, вул. Братів Котенків,1-г, замінивши сторону ПП Нечкалюк Галину Іванівною на Сторожука Олександра Володимировича .

1.2. Визначити, що права та обов’язки сервітуарія за договором особистого строкового сервітуту від 01.10.2011 року, новий сервітуарій набуває з моменту підписання договору про заміну сторони в договорі особистого строкового сервітуту та продовжити договір терміном на 3 (три) роки з встановленням річної плати в розмірі 12 % від нормативної  грошової оцінки

2. Відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Гайсинської міської ради підготувати додаткову угоду про заміну сторони сервітуарія в договорі особистого строкового сервітуту.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, екології, планування території, містобудування, будівництва та архітектури (Шульга А.О.).

 

   Міський голова                                                                  Анатолій ГУК


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення