28.03.2024 21:29
27 березня проведено робочу зустріч із завідувачем навчально-консультаційного пункту м. Ладижин НМЦ та БЖД Вінницької області
![Користувацькі-розміри-1280x720-px-(3).png Користувацькі-розміри-1280x720-px-(3).png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/222/209635/Користувацькі-розміри-1280x720-px-(3).png)
27 березня 2024 року спеціалістами сектору з питань мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту і взаємодії з правоохоронними органами загального відділу Гайсинської міської ради проведено робочу зустріч із завідувачем навчально-консультаційного пункту м. Ладижин НМЦ та БЖД Вінницької області Витюком В.М. В ході зустрічі спеціалістам сектору з питань мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту і взаємодії з правоохоронними органами загального відділу Гайсинської міської ради надано інформаційно-методичну допомогу з організації діяльності консультаційних пунктів у Гайсинській міській територіальній громаді, зокрема приділено особливу увагу обладнанню відповідних місць для роботи з непрацюючим населенням в умовах сьогодення, забезпеченню просвітницькими матеріалами куточків з питань цивільного захисту.
![433857024_435487432210010_1672920849990326521_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/222/209636/433857024_435487432210010_1672920849990326521_n.jpg)
![434423988_435487428876677_3203494811235395442_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/222/209637/434423988_435487428876677_3203494811235395442_n.jpg)