17.04.2024 08:53
Традиційна толока , що проходить в межах акції "Чиста громада" 2024 продовжується в Бубнівському старостинському округу
![66220731bdda4__436252955_447287601029993_4575246664796886483_n.jpg 66220731bdda4__436252955_447287601029993_4575246664796886483_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/222/220074/66220731bdda4__436252955_447287601029993_4575246664796886483_n.jpg)
До участі в акції, разом з працівниками: старостату, культури, працівником по благоустрою та працівником з кафе - магазину "Каштан" (дякуємо ФОП Терешко С.М.) активно долучилися небайдужі жителі села Дмитренки, на чолі з Дмитренківським завклубом. Плідно попрацювали: зібрали понад 80 мішків сміття (вивезли 3 причепи). Повичищали узбіччя доріг старостату.
Дякуємо усім хто долучився до даного заходу. Чистота громади - справа спільна для всіх і кожного зокрема.
![436260086_447287767696643_609704339024386137_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/222/220075/436260086_447287767696643_609704339024386137_n.jpg)
![436316575_447287704363316_8728587063568776960_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/222/220076/436316575_447287704363316_8728587063568776960_n.jpg)
![436348041_447287737696646_3323270652423864652_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/222/220077/436348041_447287737696646_3323270652423864652_n.jpg)
![436410036_447287621029991_4209466051368254560_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/222/220078/436410036_447287621029991_4209466051368254560_n.jpg)
![436443283_447287654363321_6869026373336703796_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/222/220079/436443283_447287654363321_6869026373336703796_n.jpg)