Гайсинська територіальна громада

Вінницька область, Гайсинський район

21.03.2023 20:45

Інформація щодо процедур закупівель

Користувацькі-розміри-1280x720-px-(3).png

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України 
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

 

  Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

Розкидач піску та солі RPS-1500  або еквівалент  код  ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 34220000-5: Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери

Вид та ідентифікатор закупівлі - Відкриті торги з особливостями                                           інд.код оголошення ID: UA-2023-03-20-011279-a

 

Очікувана вартість предмета закупівлі –  460524,50  грн  (Чотириста шістдесят тисяч п'ятсот двадцять чотири гривнi 50 копійок).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою нормального функціонування підприємства протягом 2023 року і забезпечення його належним ТЗ для загальних дорожньо-будівельних робіт потрібно причіпний розкидач піску та солі, який створений для максимальної ефективності в роботі завдяки ефективній  та  надійній конструкції, а саме: причіпний розкидач  піску та солі RPS – 1500 або його еквівалент.

             Тому необхідно провести закупівлю причіпного розкидача піску та солі RPS – 1500   або еквівалент через відкритті торги, так як у зимовий період при снігопадах та ожеледицях, завдяки невеликим габаритам, розкидач піску та солі необхідний для обробки проїзної частини та тротуарів протиожеледними матеріалами, тому є економічно-вигідним для підприємства в подальшому та являється забезпеченням належної та безперебійної роботи підприємства із надання послуг населенню, зміцнення його матеріально-технічної бази, досягнення стабільної та беззбиткової діяльності підприємства.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ RPS-1500

Гарантія  не менше 1 року.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі - Відповідно до листа Мінекономрозвитку України № 3302-06/29640-06 від 14.09.2016 при визначенні очікуваної вартості закупівлі під час складання річного плану закупівель замовники можуть виходити з планових вартісних показників, які можуть розраховувати, зокрема, виходячи з потреби у відповідних товарах, роботах і послугах у минулих роках з урахуванням економічних факторів, які впливають на ціноутворення на ринках відповідних товарів, робіт і послуг тощо. Разом з тим відносини, що виникають у процесі складання, розгляду, затвердження, виконання бюджетів, звітування про їх виконання та контролю за дотриманням бюджетного законодавства регулює Бюджетний кодекс України. Законом не визначено органів, які уповноважені надавати офіційну інформацію щодо вартості товарів, робіт і послуг та переліку документів, якими замовник має послуговуватись під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. З огляду на викладене, замовник самостійно визначає очікувану вартість предмета закупівлі, зважаючи на його специфіку, з дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон), та законодавства в цілому.
Замовник самостійно обирає шлях здійснення такого моніторингу, бо дане питання законодавчо не врегульовано. При цьому замовник зважає на принципи здійснення закупівель, закріплені у статті 5 Закону з урахуванням Особливостей. Закупівлі здійснюють за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін, комерційних пропозицій на аналогічний товар. Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 No 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби.

Очікувана вартість на закупівлю  -  Розкидач піску та солі RPS-1500  або еквівалент код  ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 34220000-5: Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери

 складає  460524,50  грн  (Чотириста шістдесят тисяч п'ятсот двадцять чотири гривнi 50 копійок).

кількістю – 1 шт.

Поділитись
Дізнайтеся також

Усі новини