Гайсинська територіальна громада

Вінницька область, Гайсинський район

19.05.2023 22:40

У Гайсинській громаді поховали воїна Олександра Сидоренка, який загинув минулого року

Сьогодні, 19 травня 2023 року, у Губницькому старостинському окрузі попрощалися із загиблим воїном, життя якого російські окупанти забрали 26 квітня минулого року.

Сидоренко Олександр Юрійович народився 14.07.1995 року. По життю був ідейним та дуже справедливим. Ще з 2014 року він брав участь у антитерористичній операції, захищаючи територіальну цілісність України. Так і цього разу, у перший день повномасштабного вторгнення без роздумів і вагань взяв до рук зброю та пішов захищати свою Батьківщину.

Він проходив службу солдатом у військовій частині А 7085 на посаді гранатометника стрілецької роти. Через кілька місяців рідні втратили з Олександром зв'язок. Більше року наш земляк вважався безвісти зниклим, а після ідентифікації по аналізу ДНК повернувся до отчого дому, щоб віднайти вічний спокій у лоні рідної землі.

Все село зійшлося провести спочилого захисника живим коридором шани, вистеленим живими квітами та слізьми рідних, друзів, бойових побратимів та тих, хто його знав та поважав.

Перепоховання і прощання із Героєм відбулося на кладовищі с. Губник, на яке зібрались сотні жителів: рідні, друзі, однокласники, знайомі та небайдужі. На кладовищі воїнові віддали останню земну честь.

У вічній скорботі в Героя залишилися батьки, брати та маленька 4-х річна донечка Арінка, яку чоловік виховував самотужки.

Громада висловлює щирі співчуття рідним та друзям загиблого з приводу важкої втрати. У пам’яті близьких Олександр назавжди залишиться патріотом, який відзначався особливою сміливістю, силою духу, впевненістю та цілеспрямованістю. Надто дорогою ціною для нашої держави дається мирне життя.

Занадто, дуже занадто дорого ми платимо за мирний сон наших дітей...

Низький уклін захиснику України!