Логотип

Гайсинська територіальна громада

Вінницька область, Гайсинський район

Максимчук Олександра Олександрівна

Начальник відділу інформаційної діяльності, зв'язків з громадськістю, інформаційних технологій та технічного забезпечення апарату виконавчого комітету Гайсинської міської ради

Начальник відділу інформаційної діяльності, зв'язків з громадськістю, інформаційних технологій та технічного забезпечення апарату виконавчого комітету Гайсинської міської ради


Електронна пошта: haisynskaotg@ukr.net


Телефон: +380433421503


Режим роботи/графік прийому громадян:
Пн -Чт (08.00 - 17.00) / Пн -Чт (08.00 - 17.00) Пт (08.00 - 16.00) / Пт (08.00 - 16.00)

Біографія 


 • Максимчук Олександра Олександрівна, народилася 14 серпня 1986 року в м. Гайсин, Вінницької області.

 • З 1993 р. по 2003 р. була ученицею Гайсинської середньої загальноосвітньої школи №6, яку закінчила на відмінно. З грудня 2002 р. по червень 2003 р. відвідувала комп’ютерні курси, отримавши робочу кваліфікацію «Оператор комп’ютерного набору IV розряду».

 • З липня по вересень 2003 р. працювала в ТОВ «Ірус» на посаді секретар-керівника.

 • 3 вересня 2003 р.  по липень 2007 р. була студенткою Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна»

 • З вересня 2007 р. по лютий 2009 р. продовжила навчання на денній формі в Вінницькому соціально-економічному інституті Університету «Україна» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» на факультеті економіки та підприємництва за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність».

 • 3 квітня по червень 2009 року працювала асистентом кафедри економіки підприємства та міжнародної економіки у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНЕУ.

 • З грудня 2009 р. по грудень 2014 р. продовжила навчання в аспірантурі Хмельницького національного університету, за спеціальністю 08.00.04 Економіка та управління підприємствами з відривом від виробництва. 

 • З січня 2017 р. по січень 2018 р. працювала головним спеціалістом відділу інформації та використання документів Державного архіву Луганської області. З лютого 2018р. по березень 2021 працювала головним спеціалістом Департаменту масових комунікацій Луганської обласної державної адміністрації.

 • З березня 2021 року почала працювати у Гайсинській міській раді на посаді головного спеціаліста відділу секретаріату. У серпні 2021 очолила відділ інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Гайсинської міської ради, де працюю по теперішній час. 

Сфера відповідальності:


 • Здійснення керівництва відділом та/і сектором, розподіл обов’язків та повноважень між підлеглими, розробка посадових інструкцій підлеглих, забезпечення якісного та своєчасного виконання планів, покладених на відділ завдань і доручень керівництва, контроль за додержанням підлеглими правил внутрішнього трудового розпорядку, контроль за підвищенням кваліфікації особистої та підпорядкованих працівників, внесення пропозицій керівництву щодо заохочень та стягнень відносно до працівників відділу. Дотримання законності в діяльності відділу.
 • Організація збору, підготовка, розміщення матеріалів (звітів) та контроль за оперативним оприлюдненням інформації на офіційному веб-сайті Гайсинської міської ради, її офіційних сторінках в соціальних мережах та засобах масової інформації.
 • Забезпечення співпраці з засобами масової інформації різних рівнів і форм власності. Підготовка для ЗМІ повідомлень, прес-релізів, заяв, звернень тощо про діяльність міського голови, міської ради, виконавчого комітету міської ради. Координація та організація виступів міського голови у ЗМІ.
 • Аналіз матеріалів оприлюднених ЗМІ, визначення їх позиції щодо діяльності міської ради для своєчасного реагування на недостовірну інформацію. Вивчення та узагальнення досвіду роботи органів місцевого самоврядування та ЗМІ інших громад.
 • Розробка проектів рішень міської ради, рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови, з питань, віднесених до повноважень відділу. Підготовка довідок, повідомлень, інформації, відповіді на звернення громадян в питаннях роботи відділу.
 • Організація та проведення прес-конференцій, брифінгів, «прямих ліній», «круглих столів», громадських слухань, громадських обговорень, консультацій та інших публічних заходів за участю міського голови, керівників виконавчих органів міської ради з метою інформування населення щодо діяльності міської ради.
 • Сприяння та співпраця щодо проведення соціологічних досліджень, опитувань громадської думки, моніторинг суспільно-політичної ситуації у громаді, настроїв населення, наявності суспільних проблем відповідними організаціями та державними інституціями, які впливають на життя в громаді.
 • Забезпечення взаємодії відділу з іншими структурними підрозділами міської ради, підприємствами, установами, які є комунальною власністю Гайсинської міської ради.
 • Виконує інші доручення міського голови.