Логотип

Гайсинська територіальна громада

Вінницька область, Гайсинський район

Гуслякова Тетяна Михайлівна

Начальник загального відділу виконавчого комітету Гайсинської міської ради

Начальник загального відділу виконавчого комітету Гайсинської міської ради


Електронна пошта: tanya19121979@gmail.com


Телефон: +380433422158


Режим роботи/графік прийому громадян:
Понеділок - з 08 год. 00 хв. по 17 год. 00 хв. Вівторок - з 08 год. 00 хв. по 17 год. 00 хв. Середа - з 08 год. 00 хв. по 17 год. 00 хв. Четвер - з 08 год. 00 хв. по 17 год. 00 хв. П'ятниця - з 08 год. 00 хв. по 16 год. 00 хв. Обідня перерва: з 12.00 год. по 13.00 год. Вихідний день - Субота, Неділя

Біографія

 • Гуслякова Тетяна Михайлівна, народилася  у місті Гайсин, Вінницької області, українка, громадянка України, освіта вища економічна та юридична, заміжня, виховує доньку.
 • Вищу економічну освіту здобула у Тернопільській академії народного господарства за спеціальністю «Облік і аудит» та отримала кваліфікацію економіст.
 • Вищу юридичну освіту здобула у Київському національному університеті  імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство» та отримав кваліфікацію юрист.
 • Член виконавчого комітету, секретар житлової та адміністративної комісій Гайсинської міської ради.

Сфера відповідальності:


  • Організація та здійснення роботи з документами у виконавчому комітеті міської ради, координація роботи виконавчих органів міської ради з питань житлового законодавства, роботи адміністративної комісії, державної реєстрації актів цивільного стану громадян.
  • Здійснення керівництва відділом, розподіл обов’язків та повноважень між підлеглими, розробка посадових інструкцій підлеглих, забезпечення якісного та своєчасного виконання планів, покладених на відділ завдань і доручень керівництва, контроль за додержанням підлеглими правил внутрішнього трудового розпорядку, внесення пропозицій керівництву щодо заохочень і стягнень відносно працівників відділу та контроль за підвищенням кваліфікації підпорядкованих працівників. Дотримання законності в діяльності відділу.
  • Роз’яснення житлового законодавства жителям територіальної громади, приймання заяв та документів на квартирний облік, перевірка і передача їх на розгляд житлової комісії при міськвиконкомі, оформлення ордерів на вселення у жилі приміщення. Підготовка статистичних звітів про житловий фонд.
  • Організація діловодства адміністративної комісії, ведення та облік справ про адміністративні правопорушення, забезпечення зберігання цих справ; вирішення питань щодо проведення адмінкомісії та підготовки до розгляду справ про адмінправопорушення; контроль за виконанням постанов про накладення адмінстягнення.
  • Координація роботи старостинських округів Гайсинської міської ради в частині державної реєстрації актів цивільного стану громадян; ведення обліку, зберігання та витрачання бланків свідоцтв про  державну реєстрацію актів цивільного стану; щомісячно формування звіту до Гайсинського відділу ДРАЦС у Гайсинському районі Вінницької області про витрату бланків свідоцтв, реєстр заяв та реєстр свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.
  • Розробка проектів рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови, з питань, віднесених до повноважень відділу. Реєстрація рішень виконкому міської ради. Підготовка довідок, повідомлень, інформації, відповіді на звернення/скарги громадян в питаннях роботи відділу.