Гайсинська територіальна громада

Вінницька область, Гайсинський район

Комплексна правоохоронна програма Гайсинської територіальної громади Гайсинського району на 2023-2025 роки

РІШЕННЯ №2

 

21 квітня 2023 року                      м. Гайсин                       47 сесія 8 скликання

 

   

Про внесення змін до Комплексної правоохоронної програми Гайсинської територіальної громади Гайсинського району на 2023-2025 роки

 

Відповідно до п. 22 ч. 1 ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання заступника начальника Гайсинського районного відділу Управління Служби безпеки України у Вінницькій області, з метою забезпечення належних умов для оперативного реагування та дієвої взаємодії з органами місцевого самоврядування під час проведення на території Гайсинського району Вінницької області, у тому числі Гайсинської міської територіальної громади, контррозвідувальних, антитерористичних заходів боротьби із злочинністю, а також заходів, спрямованих на боротьбу зі збройною агресією рф проти України та її стримування, в умовах військового стану, враховуючи погодження постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, міська рада ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до Комплексної правоохоронної програми Гайсинської територіальної громади Гайсинського району на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням № 6 45 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання від                   21.02.2023 року, а саме: Додаток до Комплексної правоохоронної програми Гайсинської територіальної громади Гайсинського району на 2023-2025 роки «Напрями діяльності та заходи Програми», затверджений рішенням № 3              46 позачергової сесії Гайсинської міської ради 8 скликання від 22.03.2023 року,  викласти в новій редакції (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Гукало А.І.).

 

 

          Міський голова                                                       Анатолій ГУК                  

2-Додаток-до-Програми-Комплексна-правоохоронна.xlsx

2Рішення-комплексна-правохоронна.doc