Гайсинська територіальна громада

Вінницька область, Гайсинський район

02.02.2024 10:10

ОГОЛОШЕННЯ про формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради при закладах охорони здоров’я Гайсинської міської ради

Користувацькі-розміри-1280x720-px-(4).png

          Гайсинська міська рада відповідно до ст. 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2023 року №1221 «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» повідомляє про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради при закладах  охорони здоров’я  Гайсинської міської ради (далі – Конкурсна комісія).

До складу Конкурсної комісії запрошуються представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я або протидію корупції, які провадять такий вид діяльності протягом не менш як п’яти років до дати подання кандидатур своїх представників.

Пропозиції щодо включення представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії надсилати протягом 14 робочих днів з дати оприлюднення цього Оголошення на офіційному сайті Гайсинської міської ради в електронному вигляді на електронну адресу: gaysinrada@gmail.com та/або у паперовому вигляді (до каб. № 5 за адресою: 23700, Вінницька область, Гайсинський район, м. Гайсин, вул. 1 Травня, 7); телефон для довідок: 2-21-60; 2-12-50.

Пропозиція має включати:

1) подання громадського об’єднання на кандидата(-тів) про включення до складу Конкурсної комісії;

2) копію витягу із Єдиного державного реєстру громадських формувань про реєстрацію громадського об’єднання та Статуту громадського об’єднання;

3) згоду кандидата(-тів) на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

4) заяву кандидата(-тів) про відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів за формою, затвердженою Гайсинською міською радою.

Заява для прикладу 

Розпорядження посилання