Гайсинська територіальна громада

Вінницька область, Гайсинський район

03.01.2023 08:14

Сьогодні, 2 січня, міський голова Анатолій Гук привітав матір Тетяну, жительку міста Гайсин, яка народила першого у Новому році хлопчика

Сьогодні, 2 січня, міський голова Анатолій Гук відвідав пологове відділення Гайсинської міської лікарні. Очільник громади привітав матір Тетяну, жительку міста Гайсин, яка народила першого у Новому році хлопчика. Малюк став шостою дитиною у родині. До цього у сім’ї народжувалися виключно дівчатка. У подарунок породілля отримала найнеобхідніші речі для догляду за дитиною та букет білосніжних квітів від очільника громади.
«В нашій громаді з’явився новий житель. Бажаю міцного здоров’я, щастя, рясних Божих ласк усім вашим діткам. Нехай зростають щасливі та під мирним небом. З таких матерів потрібно брати приклад. Ви у такий складний час приводите в цей світ нові життя. Діти – це наше майбутнє, наша надія на розбудову нашої держави. Україні вкрай потрібні козаки та козачки, які будуть носіями наших традицій та гідним продовженням нашої української нації», – висловив свою думку Анатолій Ілліч.
Всього у Гайсинській громаді у новому 2023 році народився лише один козак вагою 3.580 кг та зростом 55 см. Бажаємо родині благополуччя та родинного затишку! Слава Україні!