Гайсинська громада

Вінницька область, Гайсинський район

18.01.2023 14:28

Сьогодні в міській раді відбулось чергове планове засідання виконавчого комітету

Міський голова Анатолій Гук традиційно відкривав зібрання хвилиною мовчання на згадку усіх загиблих внаслідок військових дій російської агресії. На порядку денному було розглянуто 22 питання.  
Першим питання стало схвалення проекту звіту про виконання бюджету Гайсинської міської територіальної громади за 2022 р. Начальник фінансового управління міськради Пастух І.Г. донесла до присутніх основні показники виконання бюджету за минулий рік, а також наголосила про нові можливі виклики у цьому році. 
Секретар виконкому Андрій Філімонов запропонував до розгляду проект рішення щодо затвердження Перспективного плану роботи виконавчого комітету Гайсинської міської ради на 2023 р. Попередньо усі відділи та структурні підрозділи подавали свої рекомендації та пропозиції. План затвердили одноголосно. 
На період тимчасової непрацездатності спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Стадник З.В., яка відповідала за Бондурівський старостинський округ, згідно внесення змін в рішення виконкому №25 від 18 лютого 2021 р. «Про визначення та закріплення території обслуговування за спеціалістами відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Гайсинської міської ради», її професійні обов’язки, тимчасово будуть делеговані на спеціаліста Кормщикова Р.О. 
Члени виконкому надали дозвіл відділу «ЦНАП та ДР» ВК Гайсинської міської ради у наданні нової адміністративної послуги.  Віднині наш «прозорий офіс» має можливість вносити інформацію до реєстру пошкодженого та знищеного майна.
Сьогодні знову затвердили перелік об’єктів та видів робіт, на яких засуджені та порушники можуть відбувати кримінальне покарання за вироком суду у вигляді громадських робіт, відбувати адміністративне стягнення за постановою суду у вигляді громадських робіт, відбувати адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт у 2023 р. на території населених пунктів, що входять до складу Гайсинської міської територіальної громади. 
 Було  затверджено видачу ордера на заселення службової квартири головному сержанту в\ч 1619 по вулиці 1Травня. Взято на квартирний облік одиноку дитину сироту. 
Начальник відділу соціального захисту Гайсинської міської ради Марина Внученко доповідала про важливість створення Міжвідомчої Ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.  Незабаром комісія розпочне свою активну роботу та участь у важливих соціальних проектах.
У ході засідання виконавчого комітету були розглянуті питання, які стосувалися питання неповнолітніх дітей та недопущення порушення їх майнових прав та інтересів. За рішенням опікунської ради було визначено місце проживання малолітнього хлопчика. Неповнолітній 17-річній породіллі надали статус повної цивільної дієздатності згідно норм чинного законодавства. 
Прийняті рішення щодо елементів благоустрою, надання дозволу на санітарну обрізку та знесення дерев, розглянуто заяви громадян щодо продовження договорів на розміщення об’єктів торгівлі. 
Було встановлено новий тариф на комунальну послугу із захоронення твердих побутових відходів, яка з 01 березня 2023 року складе 52 грн за м3.
Виконавчий комітет створив комісію з питань утримання та збереження полезахисних лісових смуг Гайсинської міської територіальної громади та попередньо затвердив її склад. 
Згідно внесених змін до Постанови КМУ №590 від 09 червня 2022 року «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану», з метою утримання комунального майна в належному технічному та експлуатаційному стані, відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, благоустрою, інфраструктури міської  ради дозволено корегування проектної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Нагірна, вул. Гайсинська, вул. Грушева, вул. Київська  в м. Гайсині; на капітальний ремонт дорожнього покриття під’їзду до с. Бондури (від автодороги Р-33 Вінниця-Турбів-Гайсин-Балта-Велика Михайлівка до річки Сіб), по вул. Набережній в с. Кисляк (від автодороги Р-33 Вінниця-Турбів-Гайсин-Балта-Велика Михайлівка). 
Було надано дозволи на проектування реконструкції вул. Південної в м. Гайсині (від вул. Тімірязєва до вул. Соборної), проектування капітального ремонту дорожнього покриття вул. Першотравневої в с. Бубнівка, проектування капітального ремонту дорожнього покриття під’їзду до с. Крутогорб (від автодороги Р-33 Вінниця-Турбів-Гайсин-Балта- Велика Михайлівка до річки Сіб), проектування реконструкції вул. Теплицької в м. Гайсині (від вул. Південної до вул. Механізаторів), проектування капітального ремонту дорожнього покриття вул. 1 Травня (від вул. 1 Сонячна до вул. 4 Сонячна в м. Гайсині, проектування капітального ремонту дорожнього покриття під’їзду до с. Рахнівка (від автодороги М-30).
Відділу освіти дозволили проектування на нове будівництво укриття по наступним закладам освіти: - ЗЗСО I-III ст. №1 по вул. Перемоги, 1 в м. Гайсині; - ЗДО №1 «Пролісок» по вул. Б.Хмельницького,39 в м. Гайсині;  ЗДО №2 «Дзвіночок» по вул. 1 Травня, 30  в м. Гайсині; ЗДО «Котигорошко» по вул. Центральна, 69 в с. Губник;  ЗДО «Ромашка» по вул. Центральна, 39 в с. Кущинці; ЗДО «Вербиченька» по вул. 1 Травня, 12 в с. Куна; 
Додатково дозволено відділу освіти проектування капітального ремонту приміщення спортивного залу  ЗЗСО I-III ст. с. Губник по вул. Гагаріна з облаштуванням тимчасового укриття.
Всі рішення було прийнято одноголосно. Незабаром, згідно регламенту, з усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Гайсинської міської ради. 
У роботі виконавчого комітету взяли участь поліцейські шерифи громади Сергій Потушинський та Дмитро Кирилюк.  Поліцейські виступили перед аудиторію та детально розповіли про свої професійні обов’язки, до яких належать підтримання публічного порядку, протидія і запобігання вчиненню правопорушень та превентивна робота.  Хлопці запевнили, що працюватимуть на благо Гайсинської громади та безпеки наших жителів. 
«Жителі громади, поліція і органи місцевого самоврядування– це єдина система, яка повинна працювати злагоджено», -сказав міський голова Анатолій Ілліч та пожав руку на прощання правоохоронним органам.