Гайсинська громада

Вінницька область, Гайсинський район

21.01.2023 09:11

У Гайсині прощалися із захисниками України.

Вони загинули в перші дні війни, були поховані на окупованій території та лишень тепер повернулися на рідну землю, в рідну громаду - На Щиті.  Три Героя, три воїна, яких ми оплакували 11 місяців та не мали змоги провести у останній шлях. Та добро завжди перемагає зло, благословенні ЗСУ успішно долають агресію росіян та відкидають "другу армію світу" з кожним днем все ближче до їх кордонів.
Сьогодні проводжали  у вічність молодого кремезного красеня Кошельника Максима Анатолійовича, 1995 року народження, його тестя Гридько Олексія Миколайовича, 1967 року народження та Сторожука Олександра Петровича, 1972 року народження. Наші земляки проходили службу за контрактом у 59 бригаді, тримаючи оборону південних рубежів України на Херсонщині. Там і пізнали останній бій  з безжальним російським агресором без права на життя. 
Осиротіли діти, дружини стали вдовами, а матері сивочолими від горя. У нас спільне горе- війна довжиною у 9 років, яка постійно забирає найкращих і найсильніших...
Поховали наших захисників на кладовищі у м. Гайсин з усіма військовими почестями на Алеї Слави. 
Царство Небесне та вічна пам'ять Героям! Нехай їх душі відтепер знайдуть спокій у лоні рідної землі. Тепер вони будуть нашими Янголами, і будуть боронити нас у лавах Небесного воїнства.
Висловлюємо співчуття рідним і близьким загиблих...
Герої не вмирають...