24.01.2023 10:27
Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводиться опитування
![63cf9836ce4e9__mr-infо.jpg 63cf9836ce4e9__mr-infо.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/222/72040/63cf9836ce4e9__mr-infо.jpg)
ШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ!
Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводиться опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств. Опитування проводиться в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни».
Метою проведення опитування є інформаційно – консультативний супровід та навчання основам фермерства і кооперації ветеранів та ветеранок, зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.
Анкета для заповнення розміщена за посиланням:
https://forms.gle/4qu5vuxTa1q1aYUv7