Гайсинська громада

Вінницька область, Гайсинський район

23.01.2023 11:24

Гайсинська громада в скорботі

Плаче сіре українське небо маленькими краплинами дощу за своїм Героєм. Чергова зранена горем родина. Знову заплакана матір біля могили свого синочка… Знову сльози рідної сестрички котяться градом, яка пам’ятає свого братика з дитинства… Знову жителі с. Губник зібрались разом в одному місці, але на жаль, знову з трагічної причини, щоб провести в останню дорогу загиблого на російсько-українській молодого захисника. 
Тьорло Віталій Сергійович, 2000 року народження проходив контрактну службу у військовій частині А 3212 на посаді молодшого сержанта. 
Щоразу безстрашно йшов у бій, адже розумів, яку відповідальність разом із побратимами несе за майбутнє всієї України. Та 17 січня 2023 року відбувся його останній бій. У ході виконання бойового завдання загинув під час мінометного обстрілу противника поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області…
Обірвалося життя молодого красеня. Тепер йому навіки 22…
Всім селом проводжали відважного Героя до місця його вічного спочинку. Школярі гордо несли жовто-блакитний стяг. А односельчани встеляли дорогу своєму захиснику живими квітами та ялицею, стоячи на колінах. 
Наскільки важливо, що серед багаточисельного люду була і молодь, і люди літнього віку, і навіть ще зовсім маленькі діти. Ще такі маленькі, а вже, на жаль, чітко знають, хто такий ворог і що  таке смерть від цього ворога, і що таке біль втрати рідної людини…
Хотілось би, щоб так усі громади в останню дорогу проводжали всіх тих, хто поклав своє життя на вівтар свободи і незалежності, як це роблять у Губнику! 
Поховали Віталія Тьорла на губницькому сільському кладовищі на Алеї Слави з усіма військовими почестями під Гімн України. 
Дякуємо тобі, Герою!.. Пам’ять про тебе житиме вічно!
Герої не вмирають…